Kendimce Son Yazılar

Kafama Göre!

Merhaba dostlar,

Yine bir suskunluğun ardından siteye geri dönüş yapabildim :) Geçen senenin 2. yarısının sıkıntılı geçmesinin ardından yıl sonuna doğru toparlayıp işe güce yoğunlaşayım derkeeen bir baktım 3-4 aydır tek satır bir şey yazmamışım.

kafamagore

Her sene geleneksel olduğu üzere yeni hayaller, yeni yeni umutlar ve gereksiz bir pozitiflikle bu seneye başlayıp şu ana kadar iyi götürdüğümü söyleyebilirim. Bakalım bu sene neler yaşayıp göreceğiz ? :)

Bu arada geçen yıl 75 yazı hedefi koymuştum, 25’de kaldık ama olsun :) Spor yapma hedefi koymuştum onda bir sıkıntı yok. Facebook sayfasında 200 beğeni hedefi koyup 180’de kalmışız. Alexa sıralaması gerilemiş, aylık kullanıcı sayısı düşmüş vs vs..

Adettendir diye yukarıdaki rakamları verdim ama an itibariyle benim için rakamların pek bir manası yok, hayatta her şey rakamlarla doğru orantılı değil ve asıl önemli olan kısım rakamlarla ifade edilemeyecek olan kısım.

Neyse çok fazla kafa ütülemeden sadede gelelim, bu sene de her sene olduğu gibi geçmiş yılın üzerine koymak hedeflerden biri, geçen sene tatil bile yapmadığımdan bu sene biraz gezeyim tozayım istiyorum.

Ya da daha özetle takılıcam kafama göre :)

Sağlıcakla,

 

 

Cem TÜRK

Adım çoktan anlamış olduğunuz gibi Cem Türk, 1984 doğumluyum ve İstanbul’da yaşıyorum. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmenliği bölümü (2006 yılı ) mezunuyum ancak hayatımı öğretmenlik yerine küçüklüğümden beri merak salıp öğrendiğim programlama/bilgi işlem ile kazanıyorum.

Önceki yazıyı okuyun:
Daha ölmedik!

Merhaba dostlar, Yine bir iki ay suskunluğun ardından karşınızdayım. Yapım icabı çok yoğun sıkıntılı olunca içime kaçıyorum birazcık, böyle zamanlarda...

Loco Translate WordPress Eklentisi ile WordPress Çevirileri Çok Kolay

Merhabalar, eğer uzun süre Wordpres kullanmış ve çeşitli eklentiler ve temalar denemiş iseniz kaçınılmaz olarak Türkçe desteği olmayan tema veya...

Popcorn Time ile Dizi-Film İzlemek Artık Çok Kolay!

Dizi ve Film sitelerinin yaygınlaşması ile artık hepimiz internetten sürekli bir şeyler izler olduk. Ancak tek parça izleyeyim aman HD...

Fun Run 2 Çıktı! Yarışmaya Devam!

Daha önceden sizlere bir yazımda Fun Run oyununu tanıtmıştım. Halen daha oynadığım bu eğlenceli oyunun 2. si de çıkmış durumda....

Kapat