Destek Olmak İster Misiniz?

Merhabalar,

CemTurk.Net ilk gününden itibaren insanlara faydalı olacak şeyler yazmaya çalıştığım bir site. Yazdıklarımla insanlara yardımcı olmayı, merak ettikleri konularda onlara bilgi vermeyi amaçlıyorum. Ele aldığım her konuyu önce yerli yabancı kaynaklardan araştırarak sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışıyorum. Tabii ki bunu yapmak özel bir uğraş ve zaman gerektiriyor.

Eğer siz de bana bu çabamda destek olmak istiyorsanız şunları yapabilirsiniz;

  1. Beğendiğiniz bir yazımı Facebook, Twitter ve Google+ butonlarına tıklayarak paylaşabilirsiniz, böylelikle yazdıklarımdan daha fazla kişi faydalanabilir.
  2. Yazılara yorum yazabilirsiniz, karşılıklı etkileşimde bulunmak benim için çok önemli, motivasyonumu arttıran bir etken. Ayrıca yazdıklarımla ilgili iyi ya da kötü düşüncelerinizden haberdar olmak ileri de daha kaliteli yazılar yazmamda yardımcı olacaktır.
  3. E-postanızla mail listesine kayıt olabilir, yeni yazılar yazıldıkça bilgilendirme mailleri alabilirsiniz.
  4. Eğer bir siteniz varsa siteme link verebilirsiniz.
  5. Sitenizde CemTurk.Net ile ilgili tanıtıcı bir yazı kaleme alabilir, daha çok kişinin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.
  6. Beni https://twitter.com/CemTurk adresindeki twitter hesabımdan ( @CemTurk ) takip edebilir, her konuda görüş alışverişinde bulunabilirsiniz.
  7. Facebook sayfamı https://www.facebook.com/CemTurkNet beğenebilirsiniz
  8. Son olarak siteme reklam vermek isterseniz Reklam ve Sponsorluk sayfasındaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Görüşmek üzere,

Cem