Internet Son Yazılar WordPress

Sitenizi Ücretsiz Tanıtıp Backlink Kazanın!

Reklamsiniz.com

Merhabalar, daha önce site hitlerimi nasıl arttırdığım konusunda bir yazı yazmıştım. Sitenizin tanınırlığını arttırmak Google dışından da ziyaretçiler çekmeniz açısından önemli. Bunu yapmak için önemli bir yöntem ise çeşitli ortamlarda sitenizin tanıtımını yapmak ve kaliteli backlink kazanmak. Bildiğiniz gibi uzunca bir süredir Reklamsiniz.com sitesini site tanıtımı yapmak ve diğer webmasterlar ile etkileşimde bulunmak amacıyla kullanıyorum.

Aslında bir çok sitede ve forumda site tanıtımı için oluşturulmuş özel bölümler çokça var ancak çoğu koca bir link çöplüğünden ibaret ve yeterince etkileşim yok. Reklamsiniz.com bu konuda daha samimi ve gerçekten faydalı paylaşım ortamıyla bu konuda büyük bir fark yaratıyor.

Reklamsiniz.com
Reklamsiniz.com

Bir yandan sitenizin tanıtımını yaparak diğer webmasterların görüşlerini alırken diğer yandan de diğer kullanıcıların siteleriyle ilgili yorumlarda bulunarak puanlar kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları da puan karşılığı Reklamsiniz.com üzerinden site tanıtımı satın alarak, sitenizin tanıtımının çeşitli forumlarda yapılmasını sağlayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sitede bulunan kullanışlı Google araçları sayesinde sitenizin en son ne zaman indexlendiğini öğrenebilir, sitenizi çeşitli kaynaklardan pingleterek index hızını arttırabilir veya her hangi bir kelimede siteniz Google’da kaçıncı sırada çıkıyor öğrenebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Reklamsiniz.com sitesine gidip site başlığınızı yazarak site ekle butonuna tıklamak. Böylelikle siteniz Reklamsiniz.com sitesinin altında ilgili kategori altında listenecek ve ücretsiz backlink kazanmış olacaksınız. Ayrıca firmalara özel sektör kategorileri sayesinde bir nevi bir firma rehberi oluşturulmasına aracı oluyor Reklamsiniz.com.

Sizlere önerim her gün 5dk’nızı ayırıp, yeni eklenen sitelerle ilgili görüşlerinizi paylaşmanız böylelikle sizin gibi webmasterlarla güzel bir bağlantı kurmuş oluyorsunuz. Ayrıca sitenize yeni yazılar eklediğinizde yazınızın linkini site başlığınız altında yorumlar kısmında paylaşarak her yazınız için ücretsiz backlink kazanabilirsiniz.

Cem TÜRK

Adım çoktan anlamış olduğunuz gibi Cem Türk, 1984 doğumluyum ve İstanbul’da yaşıyorum. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmenliği bölümü (2006 yılı ) mezunuyum ancak hayatımı öğretmenlik yerine küçüklüğümden beri merak salıp öğrendiğim programlama/bilgi işlem ile kazanıyorum.

 • Site sahiplerinin kesinlikle kayıt olması gereken bir servis olduğunu düşünüyorum. Gerçi ben çok sık uğramıyorum daha aktif kullansam fena olmayacak sanırım.

  • sitenizle ilgili sosyal ağlarda ne kadar aktif olursanız o kadar iyi :)

 • site çok ve başarılı sahibini tebrik ederim

 • Yazınız için teşekkürler zaman backlink zamanı.

 • Paylaşımınız için ve böyle bilgiler paylaştığınız için teşekkürler hocam

 • Cem kardeşim çok faydalı işler yapıyorsunuz. Tarzınızı gerçekten beğeniyorum İyi Çalışmalar dilerim.

  • teşekkür ederim, size de iyi çalışmalar.

 • teşekürler…

 • Selamlar hit arttırmak için yollar ararken bu siteye denk geldim. sizce 13 günlük sitenin toplam 770 hit i olması azmı?

  http://www.wplevelup.wordpress.com

 • Sitelerin daha hızlı eklenmesine faydayı oluyor.

 • Çok güzel yazılım….

 • Güzel bir paylaşım olmuş doğrusu. Ülkemizde bu tür sitelere pek rastlanmıyor. Son zamanlarda yazılarınıza ara verdiniz galiba? Sağlıkla kalınız

Önceki yazıyı okuyun:
Apple Yeni Nesil iPad ve Mac’leri Tanıttı!

Arkadaşlar, Apple yeni nesil dört yeni ürününü tüm dünyayla paylaşmak üzere Cupertino üssünde büyük bir etkinlik gerçekleştirdi.. Bu merakla beklenen yeni...

Google Arama Motorunun Gizli Özellikleri

Her gün arama yaptığımız Google'da belli başları kelimeleri arattığınızda çok çok özel ve gizli sonuçlar gösterdiğini biliyor muydunuz? Aşağıda sizin...

Swamp Attack – Kulübenizi Bataklık Yaratıklarına Karşı Koruyun!

Android oyun incelemelerine kaldığımız yerden devam ediyorum. Swamp Attack oldukça heyecanlı ve her anı heyecan dolu bir oyun. Amacınız bataklığın...

Elveda Yaz!

Eveet Eylül ayını da geride bıraktık  sayılır, yaza elveda dedik. Artık yazın son sıcakları yerini soğuk esintilere bırakmaya başladı. Sabahları...

Kapat