Android Son Yazılar

8 Ball Pool – Cepte Bilardo!

Eminim çoğunuz benim gibi ıstaka tutmayı bile doğru düzgün beceremezsiniz ancak bilgisayar veya internette kesinlikle bilardo oynamışlığınız vardır. Artık parmaklarınızı ıstaka niyetine kullanıp cep telefonunuzdan da bilardo oynayabilirsiniz, hem de gerçek insanlara karşı!

8 Ball Pool

Bildiğiniz üzere elimden geldiğince telefonda oynayabileceğiniz ufak tefek, kısa sürelerde eğlenmenizi sağlan oyunlar tanıtmaya çalışıyorum en son sizleri Fun Run 2 ile tanıştırmıştım.

8 Ball Pool bilardo da zaman zaman çok eğleneceğiniz ara sıra siyah topu atmak gibi şanssızlıklarla karşılaşabileceğiniz genel anlamda güzel bir oyun.

Oyunu tabii ki öylesine oynamıyoruz, oyun içi pullar karşılığında bire bir veya turnuva modunda oyunlar oynuyoruz ve zamanla oyun içi para da kazanıp daha iyi ıstakalar satın alıp, rakiplerimizi rahatça alt etmenin yollarına bakıyoruz.

Rakiplerinizi saf dışı bırakın!

Size tavsiyem oyunu oynarken bir sonraki hamlenizi planlayarak atış yapmanız olacak.

Pullarla alacağınız ıstakaların özellikleri genelde fazla iyi değil ve tekrar şarj etmek için yine fazla da az olmayan bir miktar pul ödemeniz gerekiyor, bu nedenle oyunun başından itibaren oyun içi nakit paraları biriktirip, 10 veya 15 parayla iyi bir ıstaka alın.

Pullarınız tükendiğinde üstünü paralarla tamamlamayı aklınızdan bile geçirmeyin! Mümkünse tüm paranızı tüketeceğiniz masalar yerine paranızın 5 te 1 ile oynayabileceğiniz masaları tercih edin böylece şansınız tutmayıp da bir kaç oyun kaybedersiniz tüm pullarınızı kaybetmezsiniz.

Eğer arkadaşlarınıza pul gönderip almak istiyorsanız Facebook hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

Oyunu android telefonunuza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

iPhone için ise buraya tıklayabilirsiniz.

 

Cem TÜRK

Adım çoktan anlamış olduğunuz gibi Cem Türk, 1984 doğumluyum ve İstanbul’da yaşıyorum. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmenliği bölümü (2006 yılı ) mezunuyum ancak hayatımı öğretmenlik yerine küçüklüğümden beri merak salıp öğrendiğim programlama/bilgi işlem ile kazanıyorum.

Önceki yazıyı okuyun:
Kafama Göre!

Merhaba dostlar, Yine bir suskunluğun ardından siteye geri dönüş yapabildim :) Geçen senenin 2. yarısının sıkıntılı geçmesinin ardından yıl sonuna...

Daha ölmedik!

Merhaba dostlar, Yine bir iki ay suskunluğun ardından karşınızdayım. Yapım icabı çok yoğun sıkıntılı olunca içime kaçıyorum birazcık, böyle zamanlarda...

Loco Translate WordPress Eklentisi ile WordPress Çevirileri Çok Kolay

Merhabalar, eğer uzun süre Wordpres kullanmış ve çeşitli eklentiler ve temalar denemiş iseniz kaçınılmaz olarak Türkçe desteği olmayan tema veya...

Popcorn Time ile Dizi-Film İzlemek Artık Çok Kolay!

Dizi ve Film sitelerinin yaygınlaşması ile artık hepimiz internetten sürekli bir şeyler izler olduk. Ancak tek parça izleyeyim aman HD...

Kapat