Kendimce Son Yazılar

Yeni Bir Başlangıç

Yeni bir şey deneyelim!

Yeni başlangıçlar her zaman iyidir derler ya, gerçekten de bazen hayatınızda bazı şeyleri sıfırlamak ya da bilgisayar deyimiyle formatlamak ya da resetlemek gerekiyor. Sonrasında ise “kalbimiz kadar temiz” yeni bir sayfa açıp, herşeye yeniden başlamak lazım.

Yeni bir şey deneyelim!
Yeni bir şey deneyelim!

Yeni bir başlangıç genelde eskisinden daha iyi bir yolda ilerlemek demektir, ne demişler? Bir işi bitirdiğinde öğrendiğin ilk şey, o işe nasıl başlaman gerektiğidir. Önemli olan hatalardan ders alabilmek.

Neyse bir kaç aydır bazı sıkıntılar nedeniyle siteden uzak kaldım, sitenin temasını değiştim halen düzeltilmesi gereken şeyler var ufak ufak tamamlayacağım artık. Hostingi bu sene 3. kez değiştim, daha hızlı olmalı artık daha değişmem heralde :) Sanırım daha iyi bir başlangıç olamaz site açısından.

Öte yandan 3 aydır spora gidiyorum, 7 kilo verdim, inceldim biraz, bilgisayar başındaki hareketsizliğime iyi geldi açıkçası :) Çalışmaya devam edicem :)

Hearthstone oynamayı 130 kadar kart birden çıkınca bıraktım, hangi birini öğrenip de oynayacaksın, onun yerine Heroes of the Storm oynuyorum. League of Legends tarzı bir oyun Blizzard yapımı olması güzel, Starcraft, Diablo, Warcraft herolarıyla oynuyorsun haritalar da güzel :)

Bu yaz tatile çıkma fırsatım olmadı, iş güç tam gaz devam ediyoruz artık darısı seneye.

Sitenin son durumu şöyle;
Facebook beğeni sayısı 181 nisan ayı 161 (beğeni kutusunu iptal ettim)
3  Aylık yazı adedi : 0 nisan ayı : 3 (Yazları çok tembelim)
Ortalama ziyaretçi sayısı  : 160-298 Nisan : 198-315 (yine de iyi sayılır)
Alexa sıralaması -> 911bin Nisan: 443bin (facia)

Yılbaşına kadar siteyi toparlamak lazım. Bu böyle gitmez :)

Ayın şarkısı da şöyle dursun,

 

Görüşmek üzere :)

 

Cem TÜRK

Adım çoktan anlamış olduğunuz gibi Cem Türk, 1984 doğumluyum ve İstanbul’da yaşıyorum. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmenliği bölümü (2006 yılı ) mezunuyum ancak hayatımı öğretmenlik yerine küçüklüğümden beri merak salıp öğrendiğim programlama/bilgi işlem ile kazanıyorum.

  • suatsaygin

    Cem, yeni arayüz hayırlı olsun :) Kaç zamandır yoktun. Bazen ben de arayüzü değiştireyim mi diye soruyorum kendime, sonra üşeniyorum. Bu arada güzel olduğunu söyleyeyim.

    • sağol Suat abi :) daha yapılacak şeyler var da yapacak vakit üretmek lazım :) zahmetli.

  • Yeni tasarımı çok beğendim. Hayırlı olsun. Ders alındığı takdirde aynen dediğiniz gibi yeni başlangıçlar güzel olur. Keşke hatalar yapmadan öğrenebilsek ama sanırım bu da imkansız gibi :)

    • hata yapmak da öğrenmenin bir yolu :)

Önceki yazıyı okuyun:
LG G4 ile Mükemmel Görün, Mükemmel Hisset!

LG G4, F 1.8 diyafram aralığı ve 16 MP kamera özelliği ile düşük ışık ve portreler için ideal olan ultra-parlak...

Geride Kalan 1 Yaş Daha!

Merhabalar, Yine gecikmeli bir aylık yazıyla sizlerleyim... Kaç kere yazayım diye düşünüp bu yazıyı yazmadığımı hatırlamıyorum, sanırım hayatta da bazen...

Doğuş Otomotiv Trafik Hayattır!

Emniyet kemerinizi bağlayın, hayattan kopmayın!  Çünkü Trafik Hayattır! Faaliyet gösterdiği alanla yakından ilgili, trafik güvenliği konusunda toplumda uzun soluklu bir...

4G ve 5G Hakkında Herşey

4G konusunda yazı yazmak için önceden biraz hazırlık yapmıştım, fakat bitirip de yayınlamaya fırsat olmamıştı. Hazır Cumhurbaşkanı konuya el atmışken...

Kapat