Internet Son Yazılar Teknoloji Windows Yazılımlar

Popcorn Time ile Dizi-Film İzlemek Artık Çok Kolay!

Dizi ve Film sitelerinin yaygınlaşması ile artık hepimiz internetten sürekli bir şeyler izler olduk. Ancak tek parça izleyeyim aman HD olsun, aman takılmasın, sitenin reklamlarıyla uğraş et derken bazen öyle anlar geliyor ki bir şey izlediğine izleyeceğine pişman olabiliyorsun.

popcorn-time_lead

Neyseki artık Popcorn Time var! Popcorn Time torrent üzerindeki dizi ve filmleri anında izlemenize yarayan oldukça kullanışlı ve basit bir program. Torrent altyapısı olması genellikle hız açısından bir avantaj sağlıyor, ayrıca entegre altyazı seçeneklerinden birini seçip hemen izlemeye koyulabiliyorsunuz ya da farklı bir altyazı seçip izleyebiliyorsunuz. Ayrıca reklamsız ve tamamen ücretsiz.

Popcorn Time Diziler
Popcorn Time Diziler

İzlediğiniz dizi bölümleri otomatik olarak işaretleniyor, nerede kaldım diye düşünmüyorsunuz. Ayrıca meraklısıysanız dizi ve filmlere ek olarak animeler de Popcorn Time ile izlenebiliyor. Eğer televizyonunuz destekliyorsa 3. parti bir programa gerek kalmadan Popcorn Time’dan istediğiniz filmi açıp TV’de izleyebilirsiniz.

Tek sıkıntı torrentte Türkçe dublaj film bulunmaması, benim gibi orjinal seslendirme seviyorsanız o da bir problem olmaktan kalkıyor.

Neyse lafı fazla uzatmadan şimdiden keyifli seyirler dileyeyim.

Popcorn Time’ı https://popcorntime.io/ adresinden indirebilirsiniz.

Ayrıca Popcorn Time’ın Android versiyonu da bulunuyor, Android versiyonunu aşağıdaki adresten indirebilirsiniz;

https://get.popcorntime.io/android/0.2.4.1/mobile-armeabi-v7a-release-0.2.4.1.apk

Cem TÜRK

Adım çoktan anlamış olduğunuz gibi Cem Türk, 1984 doğumluyum ve İstanbul’da yaşıyorum. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmenliği bölümü (2006 yılı ) mezunuyum ancak hayatımı öğretmenlik yerine küçüklüğümden beri merak salıp öğrendiğim programlama/bilgi işlem ile kazanıyorum.

Önceki yazıyı okuyun:
Fun Run 2 Çıktı! Yarışmaya Devam!

Daha önceden sizlere bir yazımda Fun Run oyununu tanıtmıştım. Halen daha oynadığım bu eğlenceli oyunun 2. si de çıkmış durumda....

Windows 10 İzlenimlerim

Merhabalar, 1,5 aydır Windows 10 kullanan biri olarak düşüncelerimi sizlerle paylaşmak isterim. Kısaca belirtmek gerekirse daha önce Windows 8 kullanmayıp...

Yeni Bir Başlangıç

Yeni başlangıçlar her zaman iyidir derler ya, gerçekten de bazen hayatınızda bazı şeyleri sıfırlamak ya da bilgisayar deyimiyle formatlamak ya...

LG G4 ile Mükemmel Görün, Mükemmel Hisset!

LG G4, F 1.8 diyafram aralığı ve 16 MP kamera özelliği ile düşük ışık ve portreler için ideal olan ultra-parlak...

Kapat